quatix® 7X Solar

INTELIGENTNÉ, JACHTÁRSKE GPS HODINKY
S CELOROČNÝM VYUŽITÍM

GPS smart hodinky so solárnym dobíjaním Garmin quatix® 7X Solar ponúkajú dôležité funkcie na loď a jedinečnú kombináciu inteligentných, športových, outdoorových a zdravotných funkcií. Spolu s vysokou odolnosťou a dlhou výdržou sú to ideálne hodinky na celoročné používanie.

ikony quatix 7X Solar
quatix 7X Solar

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE

Na jedno nabitie vydržia hodinky až 28 dní v režime smart hodiniek a ďalších 9 dní pri solárnom dobíjaní alebo až 89 hodín plného záznamu GPS a ďalších 33 hodín pri solárnom dobíjaní.

ODOLNÉ A VÝKONNÉ

Jasný 1,4″ displej s nepretržitou viditeľnosťou a vynikajúcou čitateľnosťou na slnku. Displej je pokrytý odolným sklom Power Sapphire™. Objektív hodiniek je chránený odolnou povrchovou úpravou DLC.

DUÁLNE OVLÁDANIE

Hodinky využívajú plne tlačidlové ovládanie, ktoré je presné a spoľahlivé aj vo vode alebo pri nízkych teplotách. Tlačidlá teraz dopĺňa dotykový displej, ktorý možno kedykoľvek aktivovať a deaktivovať. Dotykové ovládanie je skvelé napríklad na ovládanie mapy.

Vždy v úlohe kapitána.

PREPOJENIE S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU
PREPOJENIE S NÁMORNOU ELEKTRONIKOU

Hodinky quatix® 7X Solar môžete pripojiť k vybraným námorným plotrom Garmin a sledovať alebo dokonca ovládať vybrané funkcie, ako je zväčšenie mapy, rozloženie displeja, hudobný systém Fusion®, autopilot a ďalšie.

OVLÁDANIE AUTOPILOTA
OVLÁDANIE AUTOPILOTA

Vďaka prepojeniu hodiniek s autopilotom Garmin môžete hodinky používať na riadenie lode alebo aktivovať navigáciu po trase, keď nie ste pri kormidle. 

AUDIO PREPOJENIE S FUSION-LINK™
AUDIO PREPOJENIE S FUSION-LINK™

Vďaka Connect IQ aplikácii Fusion-Link™, ktorá je v hodinkách predinštalovaná, máte možnosť pripojiť hodinky k hudobnému systému Fusion marine a ovládať hlasitosť alebo prehrávanie hudby.

STREAMOVANIE ÚDAJOV
STREAMOVANIE ÚDAJOV

Pripojením zariadenia Garmin quatix® 7 Sapphire ku kompatibilnej elektronike na lodi môžete priamo na zápästí sledovať údaje, ako je hĺbka vody, otáčky motora, rýchlosť a smer vetra a ďalšie.

UPOZORNENIA A ALARMY
UPOZORNENIA A ALARMY

Hodinky Garmin quatix® 7X Solar sú vybavené námornými alarmami a môžu vás upozorniť napríklad na blížiace sa zmeny prílivu a odlivu, pretrhnutie kotvy a iné dôležité podmienky počas plavby.

OZNAČENIE BODOV TRASY
OZNAČENIE BODOV TRASY

Keď si chcete uložiť dôležité miesto na vode, nemusíte hneď bežať ku kormidlu. Body trasy môžete ukladať do chartplotteru aj pomocou hodiniek. 

FUNKCIA GARMIN SAILASSIST™
FUNKCIA GARMIN SAILASSIST™

Zúčastňujete sa regatových pretekov? Hodinky vám pomôžu nielen so správnym načasovaním štartu, ale dokážu štart aj vizualizovať. Vytvorte si virtuálnu štartovaciu líniu a nechajte sa hodinkami navigovať v správny čas a v správnom kurze na líniu štartu. K dispozícii je aj asistent križovania, ktorý vám pomôže s taktikou plavby.

Krásne
a funkčné.

PODROBNÉ NÁMORNÉ MAPY
PODROBNÉ NÁMORNÉ MAPY

Hodinky Garmin quatix® 7X Solar podporujú podrobné námorné mapy Garmin BlueChart G3 edition s mapami zo zdrojov Navionics®.

PODROBNÉ TOPO MAPY
PODROBNÉ TOPO MAPY

Stiahnite si podrobné mapy TopoActive do pamäte hodiniek. Bezplatné mapy z celého sveta. Vďaka pripojeniu Wi-Fi® môžete ľahko inštalovať a aktualizovať mapy a softvér bez počítača. 

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

Podrobné mapy golfových ihrísk CourseView obsahujú viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. Na ihrisku hodinky zobrazujú vzdialenosti ku greenu/jamke, prekážky a ďalšie dôležité informácie.

SKIVIEW™ LYŽIARSKE MAPY
SKIVIEW™ LYŽIARSKE MAPY

Predinštalované mapy SkiView obsahujú zakreslenie a obtiažnosť zjazdoviek vo viac ako 2000 lyžiarskych strediskách po celom svete. Okrem toho hodinky obsahujú špeciálne lyžiarske funkcie s automatickým záznamom a vyhodnotením lyžovania.

PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU
PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU

Moderný satelitný prijímač GPS/GLONASS/Galileo dokáže presne a spoľahlivo lokalizovať a zaznamenať polohu aj v náročných prostrediach s obmedzeným výhľadom na oblohu, kde by staršie samostatné prijímače GPS mali problémy.

VIACPÁSMOVÝ GPS PRIJÍMAČ
VIACPÁSMOVÝ GPS PRIJÍMAČ

Hodinky sú vybavené viacpásmovým prijímačom GPS novej generácie, ktorý dosahuje výrazne vyššiu presnosť pri určovaní polohy používateľa. Nový prijímač dosahuje výrazne lepšie výsledky aj na miestach s obmedzeným výhľadom na oblohu.

KOMPAS, BAROMETER, VÝŠKOMER
KOMPAS, BAROMETER, VÝŠKOMER

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Okrem toho sa všetky snímače dajú automaticky alebo manuálne kalibrovať.

Hodinky, které nebudete chtít dát z ruky.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú vopred nahraté profily aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie po stene a ďalšie. Každý šport používa vlastný športový profil so samostatnými nastaveniami obrazovky, funkcií a režimu výkonu.

SURFOVANIE NA VLNÁCH
SURFOVANIE NA VLNÁCH

Připravte se na vlny. Hodinky quatix jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions™. Aplikace vytváří video každé vlny, kterou při surfování zachytíte na kameru Surfline®. Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli. 

METRIKY VÝKONU
METRIKY VÝKONU

K dispozícii sú pokročilé tréningové metriky, ako napríklad dynamika behu, VO2 Max, stav aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, asistent regenerácie, tréningový efekt, týždenné a mesačné hodnotenie tréningovej záťaže a ďalšie. 

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky nepretržite merajú a vyhodnocujú údaje o vašej srdcovej frekvencii. Okrem srdcovej frekvencie meria aj ďalšie hodnoty, ako napríklad variabilitu srdcovej frekvencie alebo úroveň okysličenia krvi. 

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Zaznamenajte si fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku. Všetko môžete sledovať na hodinkách a v aplikácii Garmin Connect v telefóne.

MONITOROVANIE ZDRAVOTNÝCH FUNKCIÍ
MONITOROVANIE ZDRAVOTNÝCH FUNKCIÍ

Celodenné meranie srdcovej frekvencie s vyhodnotením pokojovej srdcovej frekvencie, variability srdcovej frekvencie, okysličenia krvi, telesnej záťaže, telesnej energie Body Battery, dĺžky a kvality spánku a ďalších premenných, ktoré slúžia ako motivácia na zmenu životného štýlu.

Smart hodinky
s dlhou výdržou batérie.

SMART OZNÁMENIA
SMART OZNÁMENIA

Na hodinkách môžete sledovať prichádzajúce e-maily, textové správy a oznámenia zo spárovaného smartfónu. Hodinky sú kompatibilné s telefónmi so systémom Android aj iOS.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Zadajte do hodiniek svoju kreditnú kartu a využite výhody bezkontaktných platieb Garmin Pay. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu.

HUDOBNÝ PREHRÁVAČ
HUDOBNÝ PREHRÁVAČ

Stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z konta Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné). Hudbu môžete počúvať bez telefónu pripojením bezdrôtových slúchadiel.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek s telefónom môžete kontaktom poslať správu o svojej aktuálnej polohe manuálne alebo automaticky počas vybraných outdoorových aktivít pomocou prednastavenej detekcie nehody.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Platforma Connect IQ umožňuje rozšíriť funkcie hodiniek o rôzne aplikácie, dizajny ciferníkov a dátové polia z obchodu Connect IQ Store.

Remienky QuickFit® vám umožnia prispôsobiť si štýl bez použitia náradia.
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.